Noodfonds Vlaamse sport-, cultuur- en jeugdverenigingen

Op 9 juni 2020, over deze onderwerpen: Cultuur, Jeugd, Sport
Brasschaat

De coronacrisis heeft het Vlaamse verenigingsleven keihard geraakt. Ook in Brasschaat lopen sport-, cultuur- en jeugdverenigingen inkomsten mis door corona. Als gevolg daarvan dreigen onze verenigingen hun laagdrempelig karakter te verliezen. Dat mogen we niet laten gebeuren.

De Vlaamse Regering met Vlaams ministers voor Cultuur en Sport Jan Jambon en Ben Weyts maakt daarom 87 miljoen euro vrij om onze lokale verenigingen te ondersteunen. Daarvan gaat 502.629,38 euro naar Brasschaat!
Dank je wel!

Met deze maatregelen gaan we zeker niet alle kosten en verlies aan inkomsten dekken, maar deze steun is in eerste plaats een blijk van appreciatie voor de belangeloze inzet van zovele vrijwilligers in onze jeugd- en sportverenigingen. In deze abnormale tijden bewijzen deze verenigingen meer dan ooit dat zij een onmisbare steunpilaar zijn voor het sociale weefsel in onze gemeente.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is