Kindergemeenteraad weer van start

Op 10 oktober 2019, over deze onderwerpen: Jeugd
Kindergemeenteraad

Reeds enkele jaren kent Brasschaat een kindergemeenteraad. Voor Adinda Van Gerven is jeugd een nieuwe bevoegdheid waar ze meer dynamiek en inspraak wilt in brengen. "Onze jeugd is immers de grondstof én de zuurstof van onze gemeente, in de toekomst moeten zij de richting aanduiden waar Brasschaat naar toe gaat."

De kindergemeenteraad bestaat uit afgevaardigden van alle Brasschaatse lagere scholen (5e en 6e leerjaar) en zal dit jaar werken rond enkele vastgelegde thema’s zoals verkeersveiligheid om en rond de scholen, de duurzaamheidsdoelstellingen, de netheid in onze gemeente. In mei gaat de hele groep op uitstap naar het Vlaams Parlement en zal daar ontvangen worden door minister-president Jan Jambon.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is